Головна

Студентство / Студентський парламент

Студентський парламент

Метою студентського самоврядування є об’єднання студентів ХНТУ для:

1.1. захисту своїх прав, свобод та інтересів;

1.2. організації громадської та культурної діяльності у студентській спільноті; зростання у студентської молоді соціальної активності;.

1.3 сприяння підвищенню якості освіти, навчання, наукової та практичної підготовки студентів;

1.4. сприяння гармонійному розвитку особистості студентів, розширення їх загального і професійного світогляду;

1.5. формування у студентів навичок управлінських та організаторських навичок;

1.6. профілактики соціально негативних явищ у студентському середовищі;

1.7. розширення їх загального і професійного світогляду;

1.8. задоволення інших потреб та інтересів студентства.

В ХНТУ діють такі органи студентського самоврядування:

1. на рівні університету:

1.1. представницький орган – конференція студентів ХНТУ;

1.2. виконавчий орган – студентський парламент ХНТУ;

1.3. робочі органи – сектори студентського самоврядування, студентська виборча комісія;

2. на рівні факультетів:

2.2. представницький орган – конференція студентів факультету;

2.3. виконавчий орган – студентська рада факультету;

2.4. робочі органи – сектори студентського самоврядування факультету, студентська виборча комісія факультету, старостати, старости;

 

Лазаренко Валерій президент студентського парламенту,

студент факультету інформаційних технологій та дизайну, спеціальність "121 Інженерія програмного забезпечення". До студентського активу я потрапив на початку першого курсу. Брав активну участь у заходах від студентського самоврядування. У студентському парламенті я зустрів багато дуже крутих людей, які мене розуміли та з якими у нас багато спільних інтересів. Також студентський парламент дав мені можливість зростати в професійному та особистісному напрямках, зробив життя більш насиченим і різноманітним.

 

Голова Анастасія – секретар студентського парламенту ХНТУ

З 2018 року навчаюсь у Херсонському національному технічному університеті за спеціальністю: "281 Публічне управління та адміністрування".

Загалом, я цілеспрямована, наполеглива, спокійна і відповідальна дівчина. У вільний від навчання час я займаюсь малюванням та іноді фотографією, а також спілкуюся з відкритими та позитивними людьми. Завжди з радістю допомогаю людям в міру своїх можливостей.

Протягом першого року навчання я вирішила спробувати щось нове і долучитися до діяльності студентського самоврядування. З 2019 року я обіймаю посаду секретаря президента студентського парламенту ХНТУ. Моє життєве кредо: «Немає нічого неможливого, все тільки в наших руках».

Приєднуйтесь до нашої команди. Ми чекаємо саме на тебе!

 

Мельохін Антон – заступник президента.

Я навчаюсь на факультеті інформаційних технологій та дизайну за спеціальністю "Інженерія програмного забезпечення". Спокійний, не конфліктний, соціально залежний, щирий, сором'язливий. Маю найкращих у світі друзів. До парламенту я потрапив через знайомства з представниками студентського самоврядування. На другому курсі став головою сектору захисту прав студентів. Зараз обіймаю посаду заступника президента, та виконую частину його роботи.

Коли потрапив до студентського самоврядування, я навіть і уявити собі не міг, що парламент стане для мене найріднішими людьми.

 

Солохін Владиславголова студентського самоврядування факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу.

Мене звати Солохін Владислав, на даний момент обіймаю посаду голови студентського самоврядування факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу.
Активно брати участь у житті університету почав ще з першого курсу. Вже не раз переконався в тому, що зробив правильний вибір, так як студентський парламент насичує моє життя незабутніми спогадами, чудовими людьми та дає мені можливість робити кращим місце де проходять роки, які люди по праву називають найкращими.

 

Вареник Кирило голова студентського самоврядування факультету інженерії та транспорту.

Я активний,люблю нові знайомства, відповідальний, комунікабельний, веселий, тримаю своє слово та йду до мети не дивлячись на перешкоди, також полюбляю малювати та грати в баскетбол.
На першому курсі с квітня 2021 року став обіймати посаду голови студентської ради факультету "Інженерії та транспорту".У вільний час час займаюсь саморозвитком . А також у цікавих розважальних заходах і деякі з них хочу щоб відбулися в рідному університеті.

 

Наконечний Іван - голова факультету інтегрованих технологій

Я голова факультету "Інтегрованих технологій". Зараз я навчаюсь на третьому курсі факультету "Інтегрованих технологій" за спеціальністю "харчові технології". З другої половини першого курсу веду активне студентське життя, навчаюсь, працюю, долучаюсь до організацій різних заходів.

З самого початку навчання був мало зацікавленим діяльністю студеньського парламенту, тому що не вважав його, як щось серйозне, але згодом я познайомився з головою мого факультету і мене захопила його діяльність та через деякий час став його замом, після закінчення терміну голови нашого факультету пішов балотуватися на цю посаду. І так, я зайняв цю посаду, саме тому ви зраз читаєте ці рядки. Кожному студенту бажаю, щоб ви в собі виховували критичне мислення та вміння висловлювати власну думку, тому що саме це показує вашу силу.

Приєднуйтесь до нас, ви нам потрібні)!

 

Пижов Антон - голова студентського парламенту факультету інформаційних технологій та дизайну.

Голова студентського парламенту факультету інформаційних технологій та дизайну Херсонського національного технічного університету. Навчаючись на першому курсі, майже випадково, потрапив до студентського самоврядування на посаду голови спортивного сектору. З годом заявилась можливісьть очолити посаду голови факультету. Тут я знайшов однодумців та нових друзів.

Вступайте до студентських організацій. Адже саме тут ви зустрінете одних з найбільш дружніх і чуйних людей в університеті, які допоможуть вам в удосконаленні себе та нашої освіти.

 

Чижова Аполлінарія – голова волонтерського сектору.

Студентка факультету інформаційних технологій та дизайну, спеціальність "121 Інженерія програмного забезпечення". На першому курсі вирішила себе спробувати в якості старости, а наприкінці навчального року потрапила до студентського самоврядування. Зараз я обіймаю посаду голови волонтерського сектора. Я з дитинства зростала доброю і чуйною дівчинкою, завжди любила допомагати людям і тваринам. Одразу зрозуміла, що з командою студентського парламенту - це стало ще легшим і цікавішим.

 

Прокопів Марія – голова культурно-просвітницького сектору.

Студентка факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу, спеціальність «Менеджмент: Бізнес-адміністрування».

Староста двох груп. На першому курсі обіймала посаду голови волонтерського сектору свого факультету.

Цілеспрямована та працьовита. Ставлю перед собою цілі та досягаю їх. Відповідальна, пунктуальна, вмію працювати з великими обсягами інформації. Закінчила музичну школу і школу декоративно-прикладного мистецтва.

На другому курсі стала обіймати посаду голови культурно-просвітницького сектору.

З самого початку зрозуміла, що хочу стати частиною великої, дружної родини ХНТУ, адже студентські роки – незабутні.

Моє кредо: «Успіх не приходить до нас, ми самі йдемо до нього».

 

Єрифа Софія – голова PR-сектору.

Я студентка факультету Інформаційних технологій і дизайну, спеціальності "Дизайн одягу", а також ,за сумісництвом,я займаю посаду голови PR-сектора Студентського Парламенту.
З першого курсу вступила в Студентський актив університету і всіляко допомагала в організації різних заходів. На початку другого курсу я потрапила в команду PR-сектора і разом з попередніми головам брала участь в створенні постів і афіш. Як дизайнер і художник я добре володію графічними програмами, такіми як : Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, CorelDRAW та інші.
Зараз , разом з моєю командою ,ми займаємося просуванням соцмереж Студентського Парламенту, їх оформленням,а також інформуванням студентів. Якщо, ви добре володієте графічними редакторами , вмієте цікаво писати пости, або хочете навчитися всьому цьому- то запрошую Вас вступити в команду PR- сектора! Пишіть мені в інстаграм або на інстаграм сторінку Студентського Парламенту.

 

Денисенко Андрій – голова спортивного сектору.

Я цілеспрямований, відповідальний, наполегливий, постійно цікавлюся пізнанням нового.У квітні 2019 року мене обрали головою студентського самоврядування гуртожитку № 2 ХНТУ і мені подобається робити життя у гуртожитку краще, моє життя в університеті набуло нового сенсу.Я вважаю, що головне в роботі – довіра. Без цього не буде роботи, не буде польоту думки, не буде спільноти інтересів. А це – головне.Якщо ти активний, цілеспрямований, креативний, в тебе багато ідей та енергії, тоді приєднуйся до нас – студентського парламенту ХНТУ. Ми завжди раді новим людям.

 

Трохименко Олексій – голова гуртожитку №2.

Мене звати Трохименко Олексій, навчаюсь на 3 курсі факультету Інформаційних технологій та дизайну. Ще на першому курсі я брав участь у парламентських заходах та активному житті студентської ради. З вересня 2021 року займаю посаду голови студентського самоврядування гуртожитку №2 ХНТУ і мені подобається робити життя у гуртожитку краще. Я відповідальний, наполегливий і цілеспрямований, постійно зацікавлений у пізнанні нового. Якщо ти активний, креативний, в тебе багато ідей та енергії то ми, студентський парламент, чекаємо тебе у своїй команді.

Ми завжди раді новим людям.

 

Онопрійчук Дарья – голова гуртожитку №3.

Студентка факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу. З вересня 2021 року займаю посаду голови студентського парламенту гуртожитку №3.

З 2018 року є членом "Білоруського республіканського союзу молоді". З часів школи я приймала участь у волонтерській діяльності "БРСМ"

Мої сильні сторони - бажання розвитку, вміння мотивувати себе та оточуючих, швидко вчитись та навчати інших. Свіжим поглядом бачу і аналізую ситуацію в цілому, мислю системно та креативної. Постійно вдосконалююсь та розвиваюсь.

 

Заходи Студентського парламенту

Запрошуємо вас до перегляду заходів студентського парламенту за ІІ семестр 2020-2021 навчального року:

https://prezi.com/view/Wkzptlq6aGSVyMEdqbPe/