Головна

Студентство / Студентський парламент

Студентський парламент

Метою студентського самоврядування є об’єднання студентів ХНТУ для:

1.1. захисту своїх прав, свобод та інтересів;

1.2. організації громадської та культурної діяльності у студентській спільноті; зростання у студентської молоді соціальної активності;.

1.3 сприяння підвищенню якості освіти, навчання, наукової та практичної підготовки студентів;

1.4. сприяння гармонійному розвитку особистості студентів, розширення їх загального і професійного світогляду;

1.5. формування у студентів навичок управлінських та організаторських навичок;

1.6. профілактики соціально негативних явищ у студентському середовищі;

1.7. розширення їх загального і професійного світогляду;

1.8. задоволення інших потреб та інтересів студентства.

В ХНТУ діють такі органи студентського самоврядування:

1. на рівні університету:

1.1. представницький орган – конференція студентів ХНТУ;

1.2. виконавчий орган – студентський парламент ХНТУ;

1.3. робочі органи – сектори студентського самоврядування, студентська виборча комісія;

2. на рівні факультетів:

2.2. представницький орган – конференція студентів факультету;

2.3. виконавчий орган – студентська рада факультету;

2.4. робочі органи – сектори студентського самоврядування факультету, студентська виборча комісія факультету, старостати, старости;

 

Лазаренко Валерійвиконуючий обов’язки президента студентського парламенту,

студент факультету інформаційних технологій та дизайну, спеціальність "121 Інженерія програмного забезпечення". До студентського активу я потрапив на початку першого курсу. Брав активну участь у заходах від студентського самоврядування. У студентському парламенті я зустрів багато дуже крутих людей, які мене розуміли та з якими у нас багато спільних інтересів. Також студентський парламент дав мені можливість зростати в професійному та особистісному напрямках, зробив життя більш насиченим і різноманітним.

 

Голова Анастасія – секретар студентського парламенту ХНТУ

З 2018 року навчаюсь у Херсонському національному технічному університеті за спеціальністю: "281 Публічне управління та адміністрування".

Загалом, я цілеспрямована, наполеглива, спокійна і відповідальна дівчина. У вільний від навчання час я займаюсь малюванням та іноді фотографією, а також спілкуюся з відкритими та позитивними людьми. Завжди з радістю допомогаю людям в міру своїх можливостей.

Протягом першого року навчання я вирішила спробувати щось нове і долучитися до діяльності студентського самоврядування. З 2019 року я обіймаю посаду секретаря президента студентського парламенту ХНТУ. Моє життєве кредо: «Немає нічого неможливого, все тільки в наших руках». Приєднуйтесь до нашої команди. Ми чекаємо саме на тебе!

 

Анісенко Марія голова студентського самоврядування факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу.

Я, цілеспрямована, завжди йду до своїх цілей, відповідальна, люблю танцювати, співати. З перших днів навчання брала активну участь у різних заходах університету. Активна, завжди весела, залучаю людей до активної діяльності в університеті. Вважаю, що студентське життя - це найкраще що може бути, тому що раз у житті ми навчатимемось в університеті і ці емоції Ви запам'ятаєте надовго.

 

Панасенко Вадим голова студентського самоврядування факультету інженерії та транспорту.

Я комунікабельний, активний, цілеспрямований, веселий, щирий, полюбляю нові знайомства та подорожі. Завжди активно приймаю участь у громадській діяльності та у організації заходів від студентського самоврядування. У студентському парламенті зустрів позитивних та щирих людей, які завжди допоможуть. А також моє життя стало більш яскравим та насиченим. Запрошую Вас долучитися до діяльності органів студентського самоврядування і Ваше життя наповниться новими барвами!

 

Наконечний Іван - голова факультету інтегрованих технологій

Я голова факультету "Інтегрованих технологій". Зараз я навчаюсь на другому курсі факультету "Інтегрованих технологій" за спеціальністю "харчові технології". З другої половини першого курсу веду активне студентське життя, навчаюсь, працюю, долучаюсь до організацій різних заходів.

З самого початку навчання був мало зацікавленим діяльністю студеньського парламенту, тому що не вважав його, як щось серйозне, але згодом я познайомився з головою мого факультету і мене захопила його діяльність та через деякий час став його замом, після закінчення терміну голови нашого факультету пішов балотуватися на цю посаду. І так, я зайняв цю посаду, саме тому ви зраз читаєте ці рядки. Кожному студенту бажаю, щоб ви в собі виховували критичне мислення та вміння висловлювати власну думку, тому що саме це показує вашу силу.

Приєднуйтесь до нас, ви нам потрібні)!

 

Пижов Антон - голова студентського парламенту факультету інформаційних технологій та дизайну.

Голова студентського парламенту факультету інформаційних технологій та дизайну Херсонського національного технічного університету. Навчаючись на першому курсі, майже випадково, потрапив до студентського самоврядування на посаду голови спортивного сектору. З годом заявилась можливісьть очолити посаду голови факультету. Тут я знайшлов однодумців та нових друзів.

Вступайте до студентських організацій. Адже саме тут ви зустрінете одних з найбільш дружніх і чуйних людей в університеті, які допоможуть вам в удосконаленні себе та нашої освіти.

 

Гуров Богдан – голова студентського самоврядування факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва.

Навчаюсь на спеціальності "Економіка підприємства". Я активний, люблю нові знайомства, відповідальний, комунікабельний, веселий, тримаю своє слово та йду до мети, не дивлячись на перешкоди, також полюбляю малювати та грати в баскетбол.

Ще на першому курсі захотів урізноманітнити своє студентське життя і почав брати участь у різноманітних заходах, де знайомився з новими цікавими людьми, які розповіли мені про студентський парламент і запропонували долучитися не тільки як учасник, а спробувати себе як організатор заходу. І після декількох заходів, де я був співорганізатором, мені захотілося займатися цією справою та зробити захід, який залишить слід і буде продовжуватися навіть коли я закінчу університет. На другому курсі з грудня 2019 року став обіймати посаду голови студентської ради факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва.

У вільний час займаюсь саморозвитком та беру участь у обласних та регіональних програмах, де я пізнаю для себе багато нового та корисного, а також у цікавих розважальних заходах і хочу, щоб деякі з них відбулися в рідному університеті. Вважаю, що студентські роки потрібно прожити так, якщо хочеш, щоб у подальшому було з ким згадати та про що згадати .

 

Чижова Аполлінарія – голова волонтерського сектору.

Студентка факультету інформаційних технологій та дизайну, спеціальність "121 Інженерія програмного забезпечення". На першому курсі вирішила себе спробувати в якості старости, а наприкінці навчального року потрапила до студентського самоврядування. Зараз я обіймаю посаду голови волонтерського сектора. Я з дитинства зростала доброю і чуйною дівчинкою, завжди любила допомагати людям і тваринам. Одразу зрозуміла, що з командою студентського парламенту - це стало ще легшим і цікавішим.

 

Прокопів Марія – голова культурно-просвітницького сектору.

Студентка факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу, спеціальність «Менеджмент: Бізнес-адміністрування».

Староста двох груп. На першому курсі обіймала посаду голови волонтерського сектору свого факультету.

Цілеспрямована та працьовита. Ставлю перед собою цілі та досягаю їх. Відповідальна, пунктуальна, вмію працювати з великими обсягами інформації. Закінчила музичну школу і школу декоративно-прикладного мистецтва.

На другому курсі стала обіймати посаду голови культурно-просвітницького сектору.

З самого початку зрозуміла, що хочу стати частиною великої, дружної родини ХНТУ, адже студентські роки – незабутні.

Моє кредо: «Успіх не приходить до нас, ми самі йдемо до нього».

 

Дробот Анастасія – голова PR-сектору.

Студентка факультету інформаційних технологій та дизайну, спеціальність «Графічний дизайн». Обіймаю посаду голови PR-сектора. Мої якості - комунікабельна, активна та маю багато ідей для покращення студентського життя.

Так як я дизайнер, то в моє хоббі входить малювання, вивчення таких програм як Adobe Photoshop/Illustrator/Premier Pro та інших програм, які повинні знати графічні дизайнери. З першого курсу я вступила до студентського парламенту як фотограф, була майже на всіх заходах, які влаштовував парламент, а також наш університет. Брала участь як фотограф/відеограф.

На другому курсі була заступником голови Піар-сектора, створила дизайн інстаграму парламента, а також зі студентами, які входять у сектор, розробляли афіші, створили два основних телеграм-канали для покращення студентського життя. За два роки перебування у нашому університеті, вважаю, що студентське життя - це найкраще, що може з нами статися.

 

Солохін Владислав – голова освітньо-наукового сектору

Студент групи 3МНлог (спеціальність «Менеджмент», ОПП «Логістика»), факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу. Вже на першому курсі зрозумів, що просто навчання в університеті для мене замало.

Я почав шукати більшого і знайшов своє місце у студентському парламенті. Саме тут зустрів людей з якими, провівши стільки часу, розумієш, що все це не дарма. Свій шлях я почав із заступника голови студентської ради факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу, постійно брав участь у різних студентських заходах, а з квітня 2020 року обіймаю посаду голови освітньо-наукового сектору.

Попереду ще багато часу і я сподіваюся, що зможу залишити слід у розвитку нашого університету та зробити життя наших студентів цікавіше. Я щиро вірю, що в студентському парламенті кожен, як і я, зможе знайти те, чого йому не вистачає.

 

Мельохін Антон – голова сектору захисту прав студентів.

Я навчаюсь на факультеті інформаційних технологій та дизайну за спеціальністю "Інженерія програмного забезпечення". Спокійний, не конфліктний, соціально залежний, щирий, сором'язливий. Маю найкращих у світі друзів. До парламенту я потрапив через знайомства з представниками студентського самоврядування. На другому курсі став головою сектору захисту прав студентів. Коли потрапив до студентського самоврядування, я навіть і уявити собі не міг, що парламент стане для мене найріднішими людьми в університеті.

 

Єфремова Тетяна –голова студентського самоврядування гуртожитку №1.

Зараз я навчаюсь на другому курсі факультету "Економіки, бізнес аналітики та підприємства" за спеціальністю "фінанси та банківська справа". З першого курсу веду активне студентське життя, навчаюсь, долучаюсь до організацій різних заходів, як тих, що проводяться в університеті, так і тих, що проходять поза його стін. З самого початку навчання була зачарована працею Студеньського Парламенту й хотіла стати з ними однією командою. Бо це дуже дружній колектив, який надихає студентів. Для цього мені знадобилося трохи наполегливості та віри в себе.Бажаю кожному студенту вірити в себе та ніколи не зраджувати своїм мріям та цілям .

 

Тушич Микола – голова гуртожитку №2.

Я цілеспрямований, відповідальний, наполегливий, постійно цікавлюся пізнанням нового. У квітні 2019 року мене обрали головою студентського самоврядування гуртожитку № 2 ХНТУ і мені подобається робити життя у гуртожитку краще, моє життя в університеті набуло нового сенсу. Я вважаю, що головне в роботі – довіра. Без цього не буде роботи, не буде польоту думки, не буде спільноти інтересів. А це – головне. Якщо ти активний, цілеспрямований, креативний, в тебе багато ідей та енергії, тоді приєднуйся до нас – студентського парламенту ХНТУ. Ми завжди раді новим людям.

 

Салаган Анна – голова гуртожитку №3.