Головна

Про університет / Новини університету / Загальноуніверситетський захід «Випуск 2021»

Загальноуніверситетський захід «Випуск 2021»

07 липня 2020 року в актовій залі І корпусу ХНТУ відбувся святковий захід з нагоди вручення дипломів бакалаврам.

Випускний - це свято, що лежить на межі юності та дорослого життя, у якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії. Свято, яке зібрало велику і дружну родину: випускників, викладачів, батьків.

Урочистий захід було відкрито Державним Гімном України.

Святковий захід складався з двох частин: офіційної та концертної.

Ведучими заходу були випускник факультету інженерії та транспорту Гордєєв Є. та фахівець І категорії ректорату Бєляєва В.

Ректор ХНТУ Ю.М. Бардачов у вступному зверненні побажав випускникам успіхів, сил для нових звершень, реалізувати себе у професії.

Ректор ХНТУ, д.т.н, професор Ю.М. Бардачов та декан факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва, к.е.н., доцент Волкова О.В вручили найстараннішим випускникам дипломи з відзнакою.

Суворі і лагідні, мудрі і чуйні, ті, хто веде студентів крізь роки життя, хто вкладає у кожного знання, часточку свого серця, хто дарує своє тепло, любов – це наші декани: декан факультету інформаційних технологій та дизайну, кандидат історичних наук, доцент Кругла Н. А.; декан факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва, кандидат економічних наук, доцент Волкова О.В.; декан факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу, кандидат економічних наук, доцент Софієнко А.В.; декан факультету інтегрованих технологій, кандидат технічних наук, доцент Расторгуєва М.Й.; декан факультету інженерії та транспорту, кандидат технічних наук, доцент Сєліверстов І.А. щиро вітали наших випускників і вручали довгоочікувані дипломи.

Вокальні та танцювальні номери дарували випускникам, їхнім батькам та викладачам Лауреат міжнародних джазових конкурсів і фестивалів Антон Мороз, випускниця ХНТУ 2016 року Гузенко Юліана та група «Кавертаун», хореографічний ансамбль «Smile».

Випускників також привітала екс-президентка студентського парламенту Волчанова А.

Дорогі наші випускники! Ви вступаєте у нове життя. Нехай на вашій довгій життєвій ниві зустрічаються тільки хороші люди, на столі завжди будуть хліб і сіль. Пам’ятайте, що життя людині дається один раз. І жоден подих, жодне слово, зітхання, жодну посмішку не змінити і не повторити, не пережити вдруге. Перегорнуто сторінку юнацьких літ, перед вами чистий аркуш. Заповніть його без помилок, так, як учили вас ваші наставники. Кожен із вас має свою найзаповітнішу мрію. Цінуйте її, боріться за неї, і нехай поруч з вами завжди поруч будуть віра, надія і любов.