Головна

Про університет / Новини університету / Відкрита студентська олімпіада з програмування ім. С.О.Лебедєва та В.М.Глушкова KPI-Open 2021

Відкрита студентська олімпіада з програмування ім. С.О.Лебедєва та В.М.Глушкова KPI-Open 2021

З 05 по 08 липня 2021 року студенти спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» взяли участь у I-му та II-му турах П'ятнадцятої міжнародної відкритої студентської олімпіади з програмування імені С.О.Лебедєва та В.М.Глушкова KPI-Open 2021.

Основна мета проведення Олімпіади - це привернення уваги суспільства до інтелектуальних змагань серед студентів, популяризація інтелектуального розвитку та роботи в команді, підвищення професійного рівня молодих фахівців, розвиток міжвузівських зв'язків, а також налагодження особистих контактів між студентами різних міст і країн.

Олімпіада KPI-OPEN є ключовою подією не тільки для молодих програмістів з України, країн СНД і всієї Східної Європи, а й для численних IT-компаній, що працюють в Україні.

Інтерес до олімпіади KPI-OPEN підтверджується постійним збільшенням кількості учасників, розширенням географії турніру і інформаційної підтримки.

За роки проведення Олімпіади, проект підтримали компанії: ABBYY, APC by Schneider Electric, ASUS, ATI, BMS Consulting, Brain Basket Foundation, Ciklum, Delta Bank, EPAM, GIGABYTE Technology Co. Ltd., GlobalLogic, Infopulse, ITVDN, Kaspersky Lab, Kvazar-Micro, Lenovo, MacPaw, Master Class, Microsoft, nanoVo sp. z o.o., Netcracker, OCZ Technology Group Inc., ORO Inc., Pocketbook, Sea Sonic Electronics Co. Ltd., SimCorp, Sitronics, SoftElegance, Sony, WebMoney, Western Digital, Wnet.

Цьогоріч Олімпіаду уперше проведено онлайн. Але, незважаючи на цей факт, для участі в KPI-OPEN 2021 зареєструвалися 90 команд із 7 країн, 28 міст, 44 ЗВО.

Тестові тури та змагання I-го та II-го турів Олімпіади KPI-OPEN 2021 для студентів ХНТУ було проведено онлайн на базі кафедри програмних засобів і технологій за таким розкладом:

У I-му турі команда студентів 1-го курсу спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» у складі Ніконова Владислава (Captain), Серби Артема, Івелова Владислава у запеклій боротьбі виборола право представляти ХНТУ у II-му турі міжнародної Олімпіади KPI-OPEN 2021. Тренер команди – к.т.н., доцент кафедри програмних засобів і технологій Кирийчук Д.Л.

Треба зазначити, що цьогоріч команди розв’язували по-справжньому важкі задачі. За результатами обох турів із 90 зареєстрованих команд тільки половина розв’язала хоча б одну задачу. Команда 1-го курсу кафедри програмних засобів і технологій у II-му турі розв’язала три задачі і посіла 20 місце у загальному рейтингу, залишивши позаду більшість ЗВО України та навіть інших країн.

Вітаємо студентів 1-го курсу кафедри програмних засобів і технологій!

Ми пишаємося Вами та бажаємо подальших перемог!

Дякуємо також завідувачу кафедри програмних засобів і технологій В.Г. Шерстюку та к.т.н., доцентам кафедри Д.Л. Кирийчуку, О.М. Ляшенко за всебічну підтримку учасників та організацію проведення Олімпіади на базі кафедри програмних засобів і технологій!