Головна

Про університет / Новини університету / Участь викладачів ХНТУ у розробці Стратегії розвитку Херсонської міської територіальної громади до 2030 року

Участь викладачів ХНТУ у розробці Стратегії розвитку Херсонської міської територіальної громади до 2030 року

22 червня 2021 року завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування, д.е.н., професор Сідельникова Л.П. та завідувач кафедри інформаційних технологій, к.т.н., доцент Райко Г.О. продовжили роботу над розробкою Стратегії розвитку Херсонської міської територіальної громади до 2030 року.

Стратегія скерована на покращення умов життя мешканців міста, гостей, туристів, на реалізацію суспільно важливих проєктів, залучення інвесторів через поліпшення бізнес- та інвестиційного клімату, підвищення якості міського середовища та системи надання послуг.

Розробка Стратегії розвитку Херсонської міської територіальної громади до 2030 року відбувається в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

Одними з головних питань, що обговорили фахівці Проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» з представниками місцевого самоврядування, стали оновлення складу робочої групи з розробки Стратегії розвитку Херсонської міської територіальної громади до 2030 року та затвердження Методики її розробки.

В процесі обговорення виокремлено 6 підгруп за ключовими напрямами:

Трансформація економіки (до складу якої увійшла завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування ХНТУ Лариса Сідельникова);

Розвиток ІТ-технологій, діджиталізація громади, смарт-спеціалізація (до складу якої увійшов професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ Микола Дурман);

Житлово-комунальне господарство, екологія, інженерна інфраструктура, енергоефективність та транспорт;

Містобудування, архітектура;

Міська громада – територія щасливих людей;

Молодіжна і гендерна політика, фізична культура та спорт, розвиток туризму і культури.

Далі робоча група розбилася на підгрупи та працювала за кожним напрямом, виокремлюючи проблеми розвитку Херсонської міської територіальної громади й перспективні шляхи їх вирішення.

Це була неймовірно насичена зустріч, і попереду роботи ще дуже багато!

Зараз доповнюються робочі підгрупи, тому запрошуємо до співпраці охочих професіоналів за виокремленими напрямами!