Головна

Про університет / Новини університету / Ознайомча екскурсія до готелю бізнес-класу «PLATON»

Ознайомча екскурсія до готелю бізнес-класу «PLATON»

З метою набуття практичних знань щодо особливостей діяльності підприємств у сфері готельно-ресторанного бізнесу студенти та викладачі кафедри менеджменту, маркетингу та туризму відвідали готель бізнес-класу «PLATON» (www.platonhotel.com.ua).

У екскурсії, яка відбулась 29 червня 2021 року, прийняли участь студенти ОПП «Готельно-ресторанний сервіс», ОПП «Менеджмент готельного і туристичного бізнесу» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та ОПП «Туризм» другого (магістерського) рівня вищої освіти, а також викладачі кафедри: в.о. зав. кафедри Набока Р.М., Воскресенська О.Є., Джерелюк Ю.О., Власенко Н.А. та Чепурова К.О.

Генеральний менеджер готелю пані Людмила надзвичайно професійно ознайомила студентів з особливостями ведення готельно-ресторанного бізнесу в умовах сьогодення. Екскурсія розпочалась з конференц-залу, де пані Людмила розповіла історію створення готелю, ознайомила із структурою закладу, умовами праці, графіком роботи співробітників, та послугами, які надає готель своїм гостям.

Далі студенти разом з викладачами ознайомились із номерним фондом готелю, особливостями приймання гостей із особливими потребами, SPA-комплексом, тренажерним залом та рестораном.

Під час екскурсії студенти отримали цінні поради щодо формування фахових компетенцій, а професіоналізм та закоханість у свою справу працівників готелю запевнив їх у правильності вибору своєї майбутньої професії.

Щиро дякуємо пані Людмилі та працівникам готелю за професійну зустріч, доброзичливість та щирість!

Бажаємо розвитку та подальших успіхів готелю бізнес-класу «PLATON»!