Головна

Про університет / Новини університету

Новини університету

28 Січ

26 січня 2022 року професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування Микола Дурман та доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування Олена Дурман взяли участь у публічній онлайн- дискусії «Ідентифікація фейків і протидія маніпуляціям: що можуть зробити громади?». Основним організатором заходу виступила ХМГО «Культурний центр Україна-Литва».

26 Січ

На нещодавній благодійний акції, яка проходила в стінах нашого університету, завдяки небайдужості нашого студентства та трудового колективу університету було зібрано фінансову допомогу, продукти харчування та одяг!

26 Січ

Вебінари українською. Січень 2022

26 Січ

Постановою Верховної Ради України від 05 лютого 2019 року №2675-VIII «Про Премію Верховної Ради України для молодих учених» (зі змінами) засновано 50 премій.

26 Січ

Компанія Мed-magazin.ua розпочинає конкурс для українських студентів та учнів України з видачі гранту на навчання в розмірі 10 000 гривень. Ціль нашої команди: внести вагомий внесок у добробут та здоров'я кожного українця. Для участі в конкурсі запрошуємо студенти та учні українських навчальних закладів будь-яких форм навчання.