Головна

Наука / Конкурси

Конкурси

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black sea Science 2021»

Запрошуємо до участі у дистанційному міжнародному конкурс студентських наукових робіт «Black sea Science 2021», який проводиться з ініціативи та на базі Одеської національної академії харчових технологій під егідою Міністерства освіти і науки України, а також міжнародних організацій Black sea Universities Network (BSUN) та ISEKI-Food Association з метою поліпшення співпраці між університетами та залучення студентів до наукової роботи.

VII-й Конкурс наукових статей «Мистецтво жити разом».

Темою робіт, які подаватимуться до участі у змаганнях, є «Роль організацій громадянського суспільства у запобіганні розбрату та виникненню конфліктів».

Конкурс головними організатором якого виступає Міжнародний культурний центр «СЯЙВО», проводитиметься для бакалаврів, магістрів та аспірантів державних та приватних закладів вищої освіти України за такими науковими напрямами: історія; релігія; культура; мова; суспільно-політичне та правове життя; особиста позиція кожного.

Останній термін подання робіт – 15 березня 2021 року.

Заявки на участь у конкурсі і наукові статті слід надсилати за адресою: konkurstatey@gmail.com

Результати конкурсу буде опубліковано на сайті www.syaivo.org

Додаткова інформація за телефонами: +38095 382 55 38

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт за окремими спеціальностями галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство»

За інформаційної підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіту» Міністерства освіти і науки України на базі Миколаївського національного аграрного університету у вересня 2020 року – червні 2021 року буде проходити Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Аграрні науки та продовольство» за спеціальностями: 201 «Агрономія»; 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»; 208 «Агроінженерія». Метою конкурсу є інтеграція України у світовій освітній простір, розширення міжнародних зв’язків, виявлення та підтримка талановитих студентів, формування творчого покоління науково молоді в аграрні науці, конкурентоспроможної на міжнародному ринку праці.

Другий етап конкурсу проєктів наукових робіт та науково-технічних розробок молодих науковців

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 14 серпня 2020 року № 1051 та наказу Херсонського національного технічного університету від 26 серпня 2020 року № 165 для участі у другому етапі конкурсу проєктів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих науковців, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, виконання яких розпочнеться 2021 р. за кошти загального фонду державного бюджету від ХНТУ подано проєкт наукової роботи «Розроблення системи контролю якості оброблення луб’яних матеріалів для оборонного комплексу на базі інформаційних технологій», науковий керівник к.т.н., ст. викладач кафедри товарознавства, стандартизації та сертифікації Бойко Галина.

Конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за кошти ЄС

Міністерство освіти і науки інформує, що Міністерство розвитку громад та територій України оголосило про початок конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за кошти ЄС.

У конкурсному відборі беруть участь проєкти, які відповідають завданням Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 р. №385, Плану заходів на 2018-2020 роки з реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 вересня 2018 р. № 733, що передбачають розвиток інноваційної економіки та інвестицій, сільських територій, людського потенціалу, туризму, загальноукраїнської солідарності.

Міжнародний інклюзивний конкурс для школярів та студентів «Точки дотику»

Запрошуємо студентів ХНТУ взяти участь у Міжнародному інклюзивному конкурсі для школярів та студентів «Точки дотику»

Міжнародний інклюзивний конкурс для школярів та студентів «Точки дотику» проводиться з 9 червня до 15 листопада 2020 року в рамках реалізації Міжнародної програми розвитку інклюзивних спільнот.

Всеукраїнський конкурс «Винахід року 2020»

З метою популяризації винахідницької діяльності та привернення уваги вітчизняних і закордонних інвесторів й виробників, за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент), спільно з Торгово-промисловою палатою України проводить Всеукраїнський конкурс «Винахід року 2020»

Про конкурс проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених у 2019 році

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 04.07.2019 № 932 з 15 липня 2019 року оголошується проведення першого етапу конкурсного відбору проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, виконання яких розпочнеться з 2020 року за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

КОНКУРС УКРАЇНСЬКО-КОРЕЙСЬКИХ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ПРОЕКТІВ

1 серпня 2018 року стартував прийом заявок на конкурс спільних українсько-корейських науково-дослідних проектів для реалізації у 2019-2020 роках. Взяти участь у конкурсному відборі можуть науковці закладів вищої освіти, науково-дослідних установ та підприємств. Ініціаторами конкурсу є Міністерство освіти і науки України та Національний фонд досліджень Республіки Кореї.

Термін прийому заявок - до 21 вересня 2018 року.

КОНКУРС УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКИХ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ПРОЕКТІВ НА 2019–2020 РОКИ

Міністерство освіти і науки України та Міністерство науки і техніки Китайської Народної Республіки оголошують конкурс спільних українсько-китайських науково-дослідних проектів на 2019–2020 роки.

Учасниками конкурсу можуть стати науковці вишів, науково-дослідних установ та підприємств.

Конкурс триватиме до 24 вересня 2018 року.

КОНКУРС СПІЛЬНИХ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ПРОЕКТІВ, ЯКІ ОТРИМАЮТЬ ФІНАНСУВАННЯ НА 2019-2020 РОКИ

Стартує прийом заявок на конкурс науково-дослідних проектів Державного фонду фундаментальних досліджень і Білоруського республіканського фонду фундаментальних досліджень. Пропозиція передбачає грантову підтримку українсько-білоруських науково-дослідних проектів у 2019-2020 роках.

Заявки від претендентів прийматимуться до 20 вересня 2018 року.

КОНКУРС ДЛЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ, ПЕРЕМОЖЦІ ЯКОГО ОТРИМАЮТЬ ГРАНТ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Державний фонд фундаментальних досліджень (ДФФД) оголошує конкурс Ф84 для молодих вчених. Переможці отримають гранти Президента України (150 тис гривень) для здійснення наукових досліджень у 2019 році. До участі приймаються нові наукові проекти, а також ті, які є продовженням попередніх досліджень та вже отримували гранти.

Термін прийому заявок - 20 вересня 2018 року.