Головна

Наука / Конференції та науково-технічні заходи / Звіти про проведення конференцій

Звіти про проведення конференцій

ІІ Всеукраїнська науково-практична «Актуальні проблеми розвитку фінансової системи України в умовах інтеграційних та глобалізаційних процесів»

Конференція проведена кафедрою фінансів, банківської справи та страхування ХНТУ 23 червня 2021 року згідно Плану проведення наукових конференцій та семінарів з проблем вищої освіти і науки в системі МОН України.

ХVІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів та студентів «Професійне становлення молоді в умовах інтеграційного розвитку України»

Конференція проведена 25 травня 2021 року кафедрою зовнішньоекономічної діяльності згідно затвердженого плану.

22nd International Conference on Software Engineering and Information technologies in education and management

Конференція проведена кафедрою ПЗіТ 3-4 червня 2021 року відповідно до плану проведення конференцій.

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ «МОЛОДЬ І НАУКА»

Конференція проведена 24 травня, кафедрою програмних засобів і технологій відповідно до плану проведення конференцій.

Звіт.docx 23,65 kB

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Модернізація економіки: сучасні реалії, прогнозні сценарії та перспективи розвитку»

Конференція з проблем вищої освіти проведена кафедрою економіки, підприємництва та економічної безпеки 28-29 квітня 2021 року.

Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Актуальні проблеми сучасної енергетики»

Згідно з наказом №91 від 22.04.2021 р. та відповідно до пункту № 189 листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 19.01.2021 №22.1/10-83 «Про перелік міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених» у 2021р. проведена Шоста Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «Актуальні проблеми сучасної енергетики». Конференція проводилась на базі Херсонського національного технічного університету кафедрою енергетики, електротехніки і фізики 19-21 травня 2021р.

ІV Міжнародна науково-практична конференція “Мова як засіб міжкультурної комунікації”.

20-21 травня 2021 року відбулась ІV Міжнародна науково-практична конференція “Мова як засіб міжкультурної комунікації”.

Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція "Сучасний стан оцінки відповідності товарів та послуг"

18-19 травня 2021 р. відбулась Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція студентів і молодих учених "Сучасний стан оцінки відповідності товарів та послуг", присвячена 50-річчю кафедри товарознавства, стандартизації та сертифікації ХНТУ.

ХІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Іноземні мови у сучасному комунікативному просторі»

22 квітня 2021 року відбулася ХІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Іноземні мови у сучасному комунікативному просторі» в онлайн форматі.

Всеукраїнська науково - практична Інтернет-конференція «Екологічний туризм: інтеграція науки, освіти та бізнесу».

7 травня 2021 р. згідно затвердженого плану кафедрою менеджменту, маркетингу і туризму Херсонського національного технічного університету проведена Всеукраїнська науково - практична Інтернет-конференція «Екологічний туризм: інтеграція науки, освіти та бізнесу».

Всеукраїнська науково - практична Інтернет-конференція «Активізація процесів гуманізації та соціалізації в суспільстві і їх влив на бізнес-середовище»

15 квітня 2021 р. згідно затвердженого плану була проведена Всеукраїнська науково - практична Інтернет-конференція «Активізація процесів гуманізації та соціалізації в суспільстві і їх влив на бізнес-середовище» кафедрою менеджменту, маркетингу і туризму Херсонського національного технічного університету.

IX Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих вчених з автоматичного управління

13 квітня 2021 р. згідно затвердженого плану відбулася ІX Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених з автоматичного управління присвячена Дню космонавтики кафедрою автоматизації, робототехніки і мехатроніки Херсонського національного технічного університету

ХI Всеукраїнська науково-практична конференція «Державна політика щодо місцевого самоврядування: стан, проблеми та перспективи»

16 жовтня 2020 р. згідно затвердженого плану відбулася ХI Всеукраїнська науково-практична конференція «Державна політика щодо місцевого самоврядування: стан, проблеми та перспективи».