Головна

Наука / Конференції та науково-технічні заходи / Звіти про проведення конференцій

Звіти про проведення конференцій

Всеукраїнська науково-практична конференція «СУЧАСНІ ХІМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ЕКОЛОГІЧНІСТЬ, ІННОВАЦІЇ, ЕФЕКТИВНІСТЬ»

Конференція проведена 7-8 жовтня 2021 року секцією хімії, екології та безпеки життєдіяльності кафедри загальноосвітніх гуманітарних та природничих дисциплін Херсонського національного технічного університету згідно плану проведення конференцій з проблем вищої освіти.

VІІ (ХІ) Всеукраїнська науково-практичної діяльності “Ціннісний вимір політичної діяльності”

Конференція проведена 25 червня 2021 року кафедрою філософії, політології та українознавства ХНТУ відповідно до Плану проведення конференцій з проблем вищої освіти.

VІІ Міжнародна науково-практична конференція «СОЦІОКУЛЬТУРНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ СУЧАСНОГО ДИЗАЙНУ ТА МИСТЕЦТВА»

Конференція проведена 8-10 вересня 2021 року кафедрою дизайну ХНТУ відповідно до Плану проведення конференцій з проблем вищої освіти.

Міжнародна науково-практична конференція "Перспективи розвитку системи технічного регулювання в Україні та світі"

Конференція, присвячена 50-річчю кафедри товарознавства, стандартизації та сертифікації ХНТУ, проведена 15-17 вересня 2021 року відповідно до Плану проведення конференцій з проблем вищої освіти.

ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Україна в світовому економічному просторі: сучасні виклики та інноваційні рішення»

Конференція з проблем вищої освіти проведена кафедрою зовнішньоекономічної діяльності 9-10 вересня 2021 року.

VII Міжнародна науково-практична конференція "Сучасні технології промислового комплексу - 2021"

Конференція проведена 7-10 вересня 2021 року у рамках Форуму інженерів-механіків спільно з Механіко-машинобудівним Інститутом НТУУ КПІ ім. І.Сікорського і Херсонським національним технічним університетом.

X Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів за тематикою: «Сучасні інформаційні технології: стан та перспективи розвитку»

Конференцію проведено 4 червня 2021 року кафедрою інформаційних технологій згідно Плану проведення наукових конференцій здобувачів вищої освіти та молодих учених

МОН на 2021 рік.

XVІІ Міжнародна наукова конференція «Інтелектуальні системи прийняття рішень та проблеми обчислювального інтелекту (ISDMCI’2021)»

Конференція проведена 24-28 травня 2021 року кафедрою інформатики і комп’ютерних наук згідно Плану проведення наукових конференцій та семінарів з проблем вищої освіти і науки в системі МОН України.

«Стан і перспективи розвитку хімічної, харчової та парфумерно-косметичної галузей промисловості»

IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Стан і перспективи розвитку хімічної, харчової та парфумерно-косметичної галузей промисловості» проведена згідно Плану проведення наукових конференцій та семінарів з проблем вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки України на 2021 рік.

ІІ Всеукраїнська науково-практична «Актуальні проблеми розвитку фінансової системи України в умовах інтеграційних та глобалізаційних процесів»

Конференція проведена кафедрою фінансів, банківської справи та страхування ХНТУ 23 червня 2021 року згідно Плану проведення наукових конференцій та семінарів з проблем вищої освіти і науки в системі МОН України.

ХVІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів та студентів «Професійне становлення молоді в умовах інтеграційного розвитку України»

Конференція проведена 25 травня 2021 року кафедрою зовнішньоекономічної діяльності згідно затвердженого плану.

22nd International Conference on Software Engineering and Information technologies in education and management

Конференція проведена кафедрою ПЗіТ 3-4 червня 2021 року відповідно до плану проведення конференцій.

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ «МОЛОДЬ І НАУКА»

Конференція проведена 24 травня, кафедрою програмних засобів і технологій відповідно до плану проведення конференцій.

Звіт.docx 23,65 kB