Запитання та відповіді

Добрий дeнь, який мінімальний бал для вступу на бюджeт ?

Мінімальний бал з предмета ЗНО для участі в конкурсі – 100, з творчого конкурсу для вступу на спеціальність 022 Дизайн – 124.

Мінімальний конкурсний бал для участі в конкурсі на бюджет – 125 (крім спеціальностей 281, 292 – для них 140 балів).

У мене є питання з приводу вступу. З 14 липня потрібно їхати і подавати документи або подавати заяву на сайті?

Ви можете самостійно подавати заяви до електронного кабінету в період з 14 липня по 23 липня або звернутися до приймальної комісії.

При приймальній комісії ХНТУ створюється консультаційний центр для надання допомоги вступникам під час подання заяв в електронній формі. Вступники зможуть звернутися до консультаційного центру ХНТУ з метою створення електронного кабінету, внесення заяв в електронній формі, завантаження необхідних документів.

Доброго дня! Донька планує вступати до Вашого університету. Чи можу я дізнатися, по яким предметам потрібно здавати ЗНО для вступу на спеціальність 022 Дизайн? Буду дуже вдячна за відповідь.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за спеціальністю 022 Дизайн необхідні сертифікати з:

1) Української мови і літератури;

2) Математики;

3) Творчий конкурс : рисунок, живопис , композиція (проводиться в ХНТУ ).

Для участі у творчому конкурсі на бюджет з 07 червня по 07 липня 2021 року, до початку відповідної сесії творчого конкурсу, потрібно особисто або онлайн зареєструватися в приймальній комісії.

Добрий день, яку кількість заяв я можу подавати?

Вступники можуть подати до п'яти заяв на місця державного замовлення та до тридцяти заяв на небюджетні конкурсні пропозиції.

Хотів би запитати, які потрібно здавати предмети ЗНО для вступу до вас на Інформаційні технології, і які потрібні бали по ЗНО для вступу?

Для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за спеціальностями галузі знань 12 Інформаційні технології в 2021 році потрібен сертифікат ЗНО з таких предметів:

1) українська мова;

2) математика;

3) історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія.

До конкурсу допускаються сертифікати ЗНО від 100 балів, для участі в конкурсі на бюджет на означені спеціальності конкурсний бал потрібен бути не менше 125. Прохідний бал визначається по завершенні прийому заяв.

З правилами прийому Ви можете ознайомитись на сторінці «Абітурієнту» вебсайту ХНТУ: http://kntu.net.ua/ukr/Abiturientu/Osvitnij-stupin-BAKALAVR-MOLODSHIJ-BAKALAVR.-Vstup-na-1-kurs-na-osnovi-SVIIDOCTVA-ATESTATA-pro-povnu-zagal-nu-serednyu-osvitu/Bakalavr-na-osnovi-PZSO

Добрий день, я б хотіла дізнатися на рахунок підготовчих курсів для факультету Графічний дизайн. Підкажіть, будь ласка, чи є такі курси?

Радимо звернутися до Підготовчого відділення ХНТУ, яке знаходиться за адресою: вул. Миру, 40, корпус ХНТУ № 6, каб. 115, т. (0552) 32 69 67

Добрий день. Я громадянин України. Але закінчив школу в Азербайджані в 2016 році. Як я можу вступити до вашого університету?

Якщо Ви отримали повну загальну середню освіту за межами України не в рік вступу, вам необхідно зареєструватися на ЗНО. Також, протягом одного місяця після зарахування до університету потрібно буде направити документ про освіту, виданий в Республіці Азербайджан на процедуру визнання до Міністерства освіти і науки України.

Добрий день, я хочу запитати на рахунок того, на які факультети можна вступати на основі 9 класів. Чи можна наприклад на 022.01 (Графічний дизайнер)

Вступ на навчання до університету здійснюється тільки на основі повної загальної середньої освіти (після закінчення 11 класів) на основі сертифікатів ЗНО.

Для вступу на спеціальність 022 Дизайн в 2021 році потрібно мати сертифікат ЗНО з: 1) українська мова і література;

2) математика; 3) Творчий конкурс: рисунок, живопис, композиція (проводиться в ХНТУ).

Підготуватися до ЗНО та до творчого конкурсу Ви можете на Підготовчому відділенні ХНТУ: м. Херсон, вул. Миру, 40, корпус ХНТУ № 6, каб. 115; тел.: (0552) 32-69-67, E-mail: cdp@kntu.net.ua

Добрий день, хочу дізнатися чи можливо поступити до вас на другий семестр на 1 курс, якщо так, то що для цього потрібно.

Вступ на 1 курс здійснюється на основі сертифікатів ЗНО в період вступної кампанії. На 2 семестр 1 курсу вступ не здійснюється.

Відновлення та переводи на 1 курсі не здійснюються.